Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyacinto

    tag

    válasz Bodz #26949 üzenetére

    =>.DLL és Bodz: így már kezd tisztulni kép bennem :) , köszönöm a segítséget!

    Az összeg? Fogós, ravasz kérdés. 20K és 30K között, de közelebb a húszhoz (a skót vér felbuzdul), de tizen párezres ajánlaton sem fogok megsértődni :DDD . Mint azt már írtam vagyon fentébb, egy 32 Ohm-s fülest kéne meghajtani. Olyan megoldást keresek ami egybe' DAC és AMP, valamint ha egy mód van rá akkor USB-s legyen az input és táp forrás is. Vagy ami a legjobb :P. Nem értek én a lovakhoz :D. Az USB-s táp csak amiatt lenne fontos, mert (prózai indok) kifogytam a dugvilla helyből... Illetve nem kifogytam, csak egyszerűen nem tudom a hülye trafós dugvillákat úgy összeforgatni, hogy több elférjen az elosztóban :(

    Nekem már az is elég, ha az átlagos vélemény szerint szépen szól és jó az ár/érték aránya, nincs vele sok gond. Az a nagy baj, hogy tényleg véleményekre,tesztekre és mások személyes benyomásaira vagyok kénytelen hagyatkozni, mivel itt ezen a vidéken saját tapasztalásra nem sok esély van :( . Ahogy írták már mások is, ha nem tetszik amit vettem, legfeljebb eladom de legalább már lesz referencia, hogy mitől legyen jobb/másabb.

    Hiába no, nem igazán értek a hardwerekhez. (És a szoftwerekhez sem...)

Új hozzászólás Aktív témák