Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    A mai nap sem telt el teljesen hiába: egy picit megint szebben zenélünk! :)

    6 nm-es kis dolgozószobámban egyetlen konnektor van, onnan van átvezetve a vellany az íróasztalom alá. Ugyanabból a hosszabbítóról ment a nagy teljesítményű PC, a router, modem - szóval MINDEN, ami csak zavart kelthet egy hifi cuccban. Ma megjött a filléres szűrőpanel, és beépítettem a 30 éves, Kontakta gyártmányú, de modulos felépítésű 6-os fali elosztómba.

    A vellany jobb felől érkezik, a jobb szélső dugasz megy a PC szünetmentes tápjába (PC, monitorok, nyomtató, router, kábelmodem - szóval minden zűrös dolog).

    A második-harmadik helyet kipuszítottam, azoknak a helyére került az Ali-ról rendelt 4A-es szűrőpanel. A bal 3 aljzat a szűrt: tuner, DAC - immár analóg - tápja, illetve maga a csöves végfok. Természetesen a szűrőpanelt fedél fogja takarni, csak a fotó kedvéért hagytam szabadon. Kezdünk nagyon szépen zenélni - nagyon kis pénzből! :))

    Íme a förmedvény a falra szerelve - tudom, egy festés ráférne már a szobámra... :B

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák