Új hozzászólás Aktív témák

  • Fera_27

    tag

    Sziasztok!

    Tudnátok ajánlani nekem egy usb-s DAC-ot/hangkártyát, ami maximum olyan 30.000 Ft-os lélektani határig megy el anyagilag, a laptopomra lenne kötve, onnan pedig egy Marantz SR1010-es receiveren keresztül hajtana meg egy Radiotehnika S30-as hangfalpárt? Tudom, de én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a rendszerrel, ezek a hangfalak sokkal többet "tudnak", mint amit állítanak róluk. Legtöbbször egy NAD 5120-ast hallgatok rajta, gyönyörűen muzsikál, de ez már offtopic.

    Visszatérve a kártyához, pl az ESI U24XL, amit nézegettem és Corgban járva egyszer ajánlottak is nekem, azon gondolkoztam szükségem van-e 24 bitre, de az igazság az hogy szerintem jól jönne, egyre több 24 bites felvétel érhető el, és gondolom én, mert még soha nem hallottam, de minőségbeli ugrás azért észrevehető.
    Hát ennyi lenne a kissé hányavetin megfogalmazott kérdés, és köszönöm előre is a segítséget! : )

    Szerk.: Ebay-t lehetőleg elkerülném, a garancia miatt kicsit tartok a dologtól, de használt megoldás érdekelne :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák