Új hozzászólás Aktív témák

  • nexus6

    aktív tag

    öröm az ürömben... a testvéremtől meg tudtam nagyon jó áron venni egy yamaha hs7-est. eddig a tévébe ment minden hdmi-n (xbox, számítógép, stb) és a tévéből jött ki egy optikai (csak ez van hangkimenet) kábelen egy audioengine d1-be (ezt meg ebayen szereztem véletlenül pofátlan áron), amiről tudtam fejhallgatón zenét meg mindent hallgatni. Most szeretném összekötni a d1-t és a hs7-et, de milyen kábellel lenne jó? ha fejhallgató kimeneten kötöm össze jack-el akkor búg (mondjuk elég régi a kábelem), ha az rca-n és egy 6,3 mm jack átalakítón akkor nincs mély. Ha közvetlenül jacken rákötöm a tableten brutál jól szól. olvastam az itteni pozitív beszámolót is a hs7-ről. tudnátok ajánlani valamilyen jó kábelt és hogy melyik ki-bemenet lenne jó használni? előbb utóbb akarok majd venni plusz egy hs7-et és akkor megoldódik majd a rca-rca kibemenet. csak még az anyagiak... a hs7 szimmetrikus jelet kell hogy kapjon, a d1 tudja ezt vajon?

    Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

Új hozzászólás Aktív témák