Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    Szokásomhoz híven - amennyiben nem idegesítő ez a topiklakók számára - posztolok egy képet a feletti örömömben, hogy beletettem a még csak általam hallott kisDAC-B_card-ot és a CompositeAmp-ot egy crossfeed társaságában egy bankkártyaméretű dobozba. Össz. 9 tápzajszűrő fokozat van benne, így mindenki min. 100dB-vel szűrt tápot élvezhet odabennt. Emellett 160mA-es fogyasztással beéri, és driver sem kell hozzá semmihez. A jitterszűrése is jó, valamint találtam egy oszcillátort, ami a Crystek CCHD-szériás top oszcillátorát 1-3dB-en belül megközelíti a teljes hangfrekis tartományban, viszont kicsi és olcsó!

    Majd kap egy Hammond dobozt a jövőben, ha odáig jut a projekt, de a pototípusnál a műanyagot preferáltam, mert így nem karcolja össze a mobilom. Egyelőre hobbiból csináltam csak magamnak, majd kiviszem találkozóra, ha összejön.
    A neve DACtron2 prototípus.

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák