Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    Na tegnapi találkozórólröviden:

    Nagyon jó volt!

    Ami number one lett nálam az zatom stax lánca volt! Minden tekintetben jó volt a hangja.

    Ami meglepett az a fostex th-900 volt. Bevallom szkeptikus voltam mivel "zárt" és dinamikus de jó drága. Na nem azt hozta amit pl egy HD800 vagy T1. Nagyon jó hangja volt és kényelmes is volt. A magasak sokan írták de nekem aki dt990-el él együtt boldogan nem volt gond sőt tetszett is.

    A kis új AKG sajnos hozta a kötelezőt ugyan észbe kell tartanom, hogy olcsó darab, de nekem még így se tetszett.

    A vintage DT770-880 990 megint nagyon tetszett cél beszerezni őket :DD

    A nagy hifimannel sajnos kevés dolgom volt. Idő se engedte.

    A dactron (bkercso alkotása) pompás kis darab de ez nem volt újdonság számomra. :))

    A yulong dac a fostex-el nagyon jól össze illett jó hangot adott.

    De végül is STAX lánc rulez. Ilyen jót elektrosztatikustól nem hallottam. Tényleg nagy potenciál van benne.

    Feleségemet viszont KORG + Audiotechnica új fejes páros vonzotta nagyon. Régi jazz-esebb számokkal tetszett neki de azt mondta itt is volt olyan szám ami nem állt jól a rendszernek viszont nagyon meglepte.
    Bevallom nekem is tetszett de az audio technika pánt...

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák