Új hozzászólás Aktív témák

  • KMT

    addikt

    válasz Degeczi #3143 üzenetére

    "ill. bárki által, bármikor megtapasztalható"
    "de pár beavatotton kívül mások nem is tapasztalják"

    Azért ekkora különbség nincs. Az, hogy neked ez most új dolog, nem jelenti azt, hogy más ne tapasztalta volna.

    "ennek híján hogyan készül egy "jobb kábel""

    Jó kérdés. Több, mint valószínű, hogy véletlenül. :D

    Egyébként tudnak ám furán viselkedni a kábelek, látszólag minden ok nélkül. Nem feltétlenül hangi eltérésekre gondolok. Hallottam már olyanról, hogy egy készülék válogat az egyébként hibamentes kábelek közt.

    Nem akarok én se elvi vitákba belemenni. Én nem próbálgattam még digit kábeleket, nem is tervezem egyelőre.
    De azt sem szabad hinni, hogy teljesen ismerjük a dolgok működését. (Pl az USB-ről is úgy beszéltél, mintha mindegyik ugyanúgy működne, holott... Vagy az analóg kábelek; ott is kizárod, hogy beleszólna a hangba? Hisz csak R(LC)...)

    Még annyi, hogy úgy vettem észre, ritkán jön össze az, hogy valaki egyrészt ért is hozzá (vagy legalábbis azt hiszi), ugyanakkor van olyan szinten a rendszere (és a "füle"), hogy ilyen különbségeket észrevegyen. A két végleten lévők közt meg örökösök lesznek az ilyen viták. Én inkább maradok középen, nem zárom ki a reális elvi lehetőségeket, de a woodoo-t is meghagyom másnak. :R

Új hozzászólás Aktív témák