Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz #16820480 #26856 üzenetére

    Miért használná valaki így, nincs értelme, el kell adni a *** az összeset :)
    De az újból legalább nem kell 6-8, elég max. 2-3, csak két váz lehet az idegesítő (de akkor az újba megint nem a régit tenném, nem ezért fizettem)
    Meg szerintem azért se lesz kompatibilis mert a belső áramellátás is hozzá lesz alakítva, ezáltal tovább csökken a melegedés és végre talán fel lehet oldani a limitet (elvileg 2019-től már lejár az EU-szabály, ami plusz adót vet ki rá). A régebbi Sony és a Fuji esetében egyaránt az akksi a melegedés legfőbb területe, vagy ilyen dolgok hogy a Sony-nál sötétebb lesz az LCD, stb.

    De ezt úgyis csakis ők tudják, hogy mikor váltják, örökké biztos nem marad a csúcsmodelleknél, de lehet hogy a markolat három akksi dolgot továbbra is elegendőnek gondolják, meg így azt is eladják továbbra is (persze nem a régit, mindig az aktuális modellhez passzolót, ezzel az összes gyártó trükközik, de legalább egy akksi váltást pont nem nehezít...)

    [ Szerkesztve ]

  • madgie

    titán

    válasz #16820480 #26856 üzenetére

    Az X-H1 már nem szereti a sima W126-ot, a gyárit sem. Sehol nem írnak erről kábé, pedig egyből kiírja, ha belerakod, hogy ő nem ajánlja a W126 használatát, mert gyorsabban lemerül tőle (amúgy is a legrosszabb üzemidejű X-gép :D)

    Ha mégis használnád, végig sárga színű az akkujelzés és egy csík körüli töltésnél nagyon hamar el is dobja magát (14%-nál kapcsolt ki a múltkor, a gyári W126S meg 0%-nál még mindig birta pár képig).

    Szerk: emiatt is adtam el (gyári) W126-tal a T2-met, meg a másikat is úgy fogom. Kell a W126S :D Bár gyaníthatóan a T3 már elketyeghet a simával is, mert annak a procija sokkal kevésbé éhes (a H1-ről ugye az a pletyi járja, hogy két X-Processor Pro kellett bele a stabi miatt).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák