Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz jjeahh #20252 üzenetére

    Az érintőképernyőn lehet gondolom majd állítani gyorsan. Vagy egy kicsit átalakított Q menüvel talán.

    madgie: Szerintem sem szép a T2, meg úgy általában az SLR forma, sokkal jobban tetszik például az eredeti PEN, illetve az E2.
    Amúgy a gépek közül igazából csak párban konkurenciái egymásnak, mert elég más árszintet képviselnek, szóval T20 vs E3 és Pro2 vs T2 (bár ha tényleg a T20 kezdőára felett indít, akkor már pariban lesz a T2 mostani t-dimension árával). És persze mindnek megvan a saját kis dolga, amiért nem lehet megfeleltetni egymásnak őket. Ott a hibrid kereső, olyan például nem kellene, így a Pro2 nálam ki is esett (plusz jelenleg az a legdrágább gép a négyből), T2 szintén túl drága és ronda is, a T20 meg elérhető árú, de nem teljesen japán minőség és nem is szép annyira.

    A keresőt meg szerintem meg tudták volna oldani, ha nem csípnek le a szélességből úgy egy centit, csak elfért volna valahogy :)

  • madgie

    titán

    válasz jjeahh #20252 üzenetére

    Van egy FN gomb a tetején, az AE-L, AF-L is átállítható egy ideje szinte bármire, meg ugye ott a Q gomb, ami a gyorsmenübe dob, ahol aztán tényleg minden ott van. Igen, a négyirányúval gyorsabb lehetsz, az tény, ellenben én még WB-t akkor állítottam, mikor Acroson műfényezek az erős kontraszt miatt, átlag helyzetben soha nem kapcsolok el AWB-ről, zseniálisan dolgozik.

    Az ISO az más, azt én is piszkálom, azt tenném a fenti FN gombra. Vagy az arcfelismerőt.

    Sheratan: nézz meg majd egy T1/T2 EVF-et, szép nagy, kerek lencse van a szemed előtt. Ez csak úgy fért volna el, ha teljesen más arányokat kap az E3, főleg magasságban. Nyilván jobb lett volna egy nagyobb méretű EVF, de a méret egy dolog, a T10-nél például az eyepoint túl közelre került, szemüveggel nem tudtam úgy használni, mint a T1-et (pedig jóval kisebb ugye a kereső mérete). És még ott a felbontás is, ami igazából ugyanakkora mindnél, miközben az X-T1/T2 mérete elbírna már nagyobb felbontású panelt is. Igazából így is jobb az EVF, mint a Pro2 elektronikus keresője :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák