Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vveryoldman

    újonc

    válasz shouryuken #19105 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat! :R
    Igen, én is elsősorban az ára miatt gondoltam az x-E2s-re, láttam, hogy idén megjelenhet az E3, de ha tényleg 300k körül lesz az ára csak a váznak, az nem annyira baráti :/ jóval kevesebb maradna obira.
    Tetszik amúgy a T10 és a T20 is, de én is úgy gondolom, hogy a T20 újdonságai nem érnék meg nekem azt a pár tízezrest és én is obikba akarom majd forgatni a különbözetet. Bár azért hozzáteszem, hogy vérzik a szívem a drágább vázakért :B nem lenne éppen rossz egy Pro2 vagy mondjuk akár egy X100F. Egy lottó ötöst simán el tudnék költeni a Fujinál és mindketten jól járnánk :DDD

    Használtat azért nem nézegetek, mert sajnos még nem értek annyira ezekhez a masinákhoz, h meg tudjam ítélni, hogy milyen (rejtett) hibái vannak és nem akarom megszívatni magam.

    #19106 ronson: sajnos nincs olyan, aki hazahozza...

    Szerintetek megérné még gyűjtögetni és várni az E3-ra hátha megjelenik karácsony előtt és esetleg várni akkorra pénzvisszafizetési akcióra? bár a mosatni gyenge akció alapján nem tudom, h mire számítsak... vagy újítsak be egy T10-et? igazából az is egy elég jó gépnek tűnik.

Új hozzászólás Aktív témák