Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz rbalint88 #12515 üzenetére

    5%? Hű, valami nagyvárosban lakhatsz. Kisvárosban vagy kisebb helyeken, hajjaj... 1024 éves urban legendek, hótsötét eladók alapján döntenek (aki még akkor is nekiáll baromságokat mondani, amikor látja hogy nem egy szinten vagyunk adott téren :W ). Utánaolvasni? :D Ha meg is kérdeznek (valakit, ismerősök engem), attól ledobják a láncot hogy 3-4 dolgot visszakérdezek, hogy pontosabban tudjak ajánlani cuccot; már ilyenkor pofákat vágnak.*
    Erre szoktam azt mondani, rakjunk egy fényképezőt (legyen ezüst, fekets és fehér, hogy ne legyen azonos a cikkszám) egy jó hosszú auchan/tesco polcra. Az elejére 30ezerért, a közepére 40 ezerért, a végére 50ezerért, 65ről leakciózva. Kb ugyananyni fog fogyni, de ha nagy sárga akciós felirat is van az 50ezresnél, akkor abból kicsivel több! Pont ennyi energiát szoktak az emberek belefeccölni. De legalább megvétel után pár hónapig istenítik, mindegy mit vettek. :U

    OFF az offban
    *: Nejem bátyja is tipikusan ilyen, ezért karácsony előtt nejemet hívta fel ,hogy feltegyen pár értelmetlen kérdést arról, hogy mi mikor és hogy vettük az autónkat, mert annyi közös volt benne, hogy az is németből behozott. Tudta, hogy én rákérdeznék arra hogy mikori gyártás, grand vagy sima, milyen üzemanyag/motor, milyen váltó, milyen felszereltség, stb, és ehhez már nem fűlt a foga :N .

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz rbalint88 #12515 üzenetére

    "aki reviewt olvas meg fórumozik, az a fogyasztók kb 5%-a. A maradék 95% az saját kútfőből próbál választani, esetleg megkérdezi a szomszéd pistikét, mert az biztos ért hozzá, ha már egész nap a gép előtt ül."

    Épp ezért gondolom, hogy halálmindegy mi van a régi reviewban és mi változott. A 95% úgy sem olvassa, de ha mégis, nem érti.

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák