Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dlacix

    csendes tag

    válasz Pinyo75 #13 üzenetére

    Egyértelműen rossz irányba halad a fejlesztés. Egy ideje nézegetem a gépeket, hogy mire is lehetne lecserélni az S5500-asom. Volt egy pillanat, amikor majdnem vettem egy 6500-ast. Bementem a boltba kipróbálni és elment tőle a kedvem. A 9600-as viszont az adatai alapján nem annyira, míg kipróbálva jobban tetszett.

    Abban bíztam, hogy a 6500-as után lesz egy nagyobb durranás. Végre itt van, de nem tetszik, amit látok! Először megörültem, de amikor végigolvastam az adatlapot és megláttam a képét.. Az általatok felsorolt negatívumokhoz hozzátenném még azt, hogy nem lehet szűrőket tekerni a gépre. Nekem alap egy polár nyáron. Nincs benne RAW formátum. A ''régi'' gépemnél ezt is használom. Csak 4 másodperc a maximum záridő? Lehet, hogy akkora képzaj volt a teszteken, hogy értelmetlen volt 15 másodpercet belerakni? Vagy a nagy ISO miatt gondolták feleslegesnek?

    Végén még kénytelen leszek venni valami tükörreflexes gépet.. :) Abban bízom, hogy azért van ez, mert a 9600-as utódjának nem akartak konkurrenciát. Szóval várok még, addig meg fényképezek a régi géppel!


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák