Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Jazz #1530 üzenetére

    Remélem nem kell ragoznom ezeket a látens dolgokat. (azért kis ízelítő)
    FZ5:
    - 1/2000 záridőt csak F8 mellett lehet használni. F2.8-al csak 1/1000-ig lehet elmenni.
    - Tudtam hogy Makró-módban nem lehet állítni Blendét, meg Záridőt, de azt NEM tudtam hogy: A csak makróban elérhető fókusz belövése FocusLock-al, majd üzemmód váltás Manualra, megtartja a fókuszt, és ott is továbbra ugyan úgy használható, és nyilván elérhető a blenede, záridő, meg minden ami Manuálba szokás. Hoppá! Makró gond megoldva-->én meg majdnem emiatt nem vettem meg anno a gépet.
    - Hogy Manuálban vagy bármilyen üzemmódban ugyan úgy tudok 5cm-ről makrózni, mint Makróban. (csak annyi kivétel van, hogy Makró üzemmódban (Tele Makró, 432mm ekv.) a legkisebb fókusztávolság 1méter, minden más üzemmódban (M,P,S...) 2méter.)
    - Azt sem tudtam, hogy ez a 4méter vaku hatótávolság ISO400-ra van megadva! (bár ez a legkevesebb)

    Nem szeretenék több ilyen meglepetést!
    Szóval továbbra is várom segítségeket! Thx.:)

    Most olvastam, tényleg nem működik 6500 külső meghajtóként? Mint pl. egy Pen Drive? (nem tudom már ki írta...) Az Nagyon Gáz.... :(
    (tényleg megtudja mondani valaki, hogy kb. mennyi ezeken a gépeken a vaku villanás ideje (amenny ideig ''világít'') ?)

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák