Új hozzászólás Aktív témák

  • tpeter

    aktív tag

    válasz Kerengő #3866 üzenetére

    Hello megint!

    Lehet jó is a tépőzáras, ha meg tudod csinálni jól. Nekem sajnos elég esélytelennek tűnt, úgyhogy fel is adtam. Egyébként ilyen menetes exponálózsinórt tudsz venni pl. itt

    A legnagyobb szívás egyébként az, hogy a menet alakja erősen kúpos, így teljességgel kizárt, hogy bele tudd tenni bármilyen metrikus szabványú csavarba. Nagy szerencsémre volt itthon egy régi gép és annak az exponáló gombját fel tudtam használni - benne ezzel a spec. menettel.
    (Egyébként korábbi fázisban próbálkozam azzal, hogy vágok rá egy rendes menetet - ez működött is egy darabig, de ez a mostani megoldás az eddigi legstabilabb.

    Az adapter szintén saját gyártmány. Elvileg S6500fd-hez (S9500/S9600) lehet venni gyári autós adaptert, de gondolom horror ára van. Ha az elektronikával valamennyire haverok vagytok, akkor nem ügy összedobni egy ilyen adaptert 12V-ra.
    Egyébként nem tudom ki volt, de valamelyik fórumtársunk rendelt a netről nem Fuji AC adaptert, végülis azzal is lehet varázsolni, ha van a közelben konnektor

Új hozzászólás Aktív témák