Új hozzászólás Aktív témák

  • zümzümm

    senior tag

    válasz BigBlackDog #51027 üzenetére

    Igen, lenne igény. Mert hogy...

    Egyik véglet:
    "Aki tényleg igényes, jó, mobillal készült képeket akar látni, készíteni, az oda megy, a többi marad itt."

    Én személy szerint erre törekszem, és a "kevesebb több" illetve igényesség elvét vallva, csak olyat töltök fel ami jól sikerült "a kamera szimpla technikai paraméterei vs téma, kompozíció"-ra vonatkozóan.

    Másik véglet:
    "En egyszeru hetkoznapi kepeket csinalok, amik vagy sikerulnek, vagy nem. Nem kiallitasra keszulok"

    De nem is értem mért kell feltölteni olyan fotokat(csak azért mert van egy kamerás mobil a zsebben) amik még a feltöltő szerint sem sikerültek jól, legyen szó a kép minőségéről és/vagy téma választásról, kompozícióról.

    De hol húzódik a határ a "művészi" és "teszt" képek közt? Illetve, ennek megítélése ujabb vita szerűséget fog okozni abban a topicban, ha létrejön, mert hogy:
    "lehet hogy amelyik kép "X" felhasználónak művészi, az az "Y" felhasználónak nem az, ez embere válogatja hogy kinek mi"
    Bár, ez utóbbi gondolatot figyelembe véve is sztem kéne egy 3. topic, ami nem "sétálok az utcán és lövök egy fotot csak mert unatkozom és van a zsebben egy kamerás mobil aztán vagy sikerül vagy nem". De nem is utólag szerkesztett fotokból állna.
    Azért, gondolom mindenki érzi hogy kb milyen jellegű fotokról van szó, és különséget tudna tenni a "teszt" és a "művészi" fotok között.
    Viszont azért nem nevezném "művészi" fotoknak :D Nehogy "Mobillal készült művészi fotok" legyen a neve a topicnak :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák