Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz stillmatic #34339 üzenetére

    Hehe, én is láttalak, tényleg hamar feladtad. Az online részt csak azért csinálom, hogy a hét 100% legyen (most az volt a napi feladat, hogy csináljunk egy clean race skillt openben, úgyhogy egy versenyt mentem, elég is volt). Elég régen lejött már, hogy csak a mindenkin, és mindenen átgázoló vezetési stílussal lehet az ember sikeres, úgy meg én inkább nem akarok versenyezni. Utána toltam egy tourt is, kb ugyanez ment, volt egy pöcs, aki mindenáron ki akart lökni, hagytam, hadd menjen. Az elsőbe meg nem tudott belekötni, az annyival gyorsabb volt nála. A vicc az, hogy akkora balfaszok általában, meg esnek-kelnek a pályán, hogy még krúzolva is utolérem sokszor. Amúgy az egyetlen, amit ilyenkor élvezek, ha sikerül az utolsó pillanatban a kanyar előtt félrehúzódnom az ideális ívről, amikor látom, hogy felöklelne, és belerobban a vadbarom a falba. :D Nagyjából ez az egyetlen célom az online versenyeknél.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák