Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Redneck #32659 üzenetére

    Ja, még egy, eheti pick up & 4x4 bajnokság, full official pálya, baja cc circuit, a célegyenes előtti utolsó kanyarban, pont a vonal által jelölt ideális íven van egy láthatatlan akadály, ami 160-ról 0-ra megállítja az autót. :DDD Két körben is sikerült megtalálnom, visszatekergetésekkel próbálgattam, kamerát forgatva rohadtul nincs ott semmi. Másnak is meglett? ;]

    NoMagix: Na, ez a másik, vagy amikor az autó függőlegesbe áll ugratás közben, akárorral, akár seggel alul, és ebben a függőleges pózban repül sokszáz métert. ‘Fizika’.

    +1, de ez nem új, már a kezdetektől fogva az agyamra megy: az alagútból kiérve nem latsz semmi effektet olyan szinten tolták túl, hogy az gyakorkatilag sok helyen játszhatatlanná teszi a pályákat. Értem, én, hogy tűző napon lehet ilyen, bár valahogy az alpesi alagutaknál mégis sikerült megoldani, itt viszont még éjszaka, viharban is a szemedbe süt a nap, ha kiérsz az alagútból, akkor is, ha a hátad mögött van. :P

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák