Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz rdt89 #18798 üzenetére

    Rosszul írtam és Kisgépkezelő kiegészített, szóval 3 új autó jön: 2011-es HSV GTS, Holden VL Group A és a HSV GTSR.

    Qkackca: Nah igen a garázsbővítés tényleg nem ártana. 74x autóm van, de úgy hogy tegnap már töröltem ki vagy 3-4 autót, amiből volt vagy 3 db. Most már nem sok olyan van, amiből több is akad a garázsban, szóval tényleg kezd szűkös lenni a garázs...és ebben még nincsenek is benne a fizetős DLC autók.

    Más:

    Tegnap este kocsikáztam egy kicsit az Infinity Q50-el (alap motor + rá a tuningok) és arra lettem figyelmes, hogy nagy sebességnél (200 km/h fölött) elkezd bejönni egyfajta "szélzaj" hang, vagy nem tudom minek nevezzem. Kb. kicsit olyan, mint mikor a turbo elkezd betölteni, nyomod neki, mint süket a csengőt és egyre erősödő "szélzaj" hang van. Ha elvettem a gázt, egyből megszűnt. Nem gumizaj, mert annak más hangja van. Kipróbáltam egy Nissan GTR-el (Black Edition), mivel abban is ugyanaz az alapmotorhang van, mint a Q50-ben és ott is előjött ez. Korábban nem emlékszek ilyen hangra, mert egy időben sokat kocsikáztam a GTR-el. Ezt a hangot valamelyik frissítéssel hozták be, vagy ez eddig is ilyen volt?
    Kicsit zavaró tud lenni egy idő után ez a "szélzaj" hang, mert más autónál nem hallani ilyet.

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák