Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz tomas51 #10008 üzenetére

    Végülis megvettem a kis Pugot, találtam rá próbaképpen egy elvileg éppen erre a versenysorozatra oltimalizált B700-as (!) tuningot, és gyakorlatilag azonnal meglett (az első versenyt ugye már ismertem, az sima ügy volt, a másodikat kicsit elóvatoskodtam elsőre, de másodikra nyertem, a harmadiknál meg már beértem egy második hellyel). A Hooni RS200-at meg rögtön ki is próbáltam, volt még egy hiányzó speed zone-om, meg egy danger sign-om, amin eddig minden autó elpattogott (délnyugaton, a falu fölötti dombon), mindkettő simán meglett. Szóval most a deiftzónák kivételével a térképen minden 3 csillagos. Horizon sztorikkal még küzdök, jellemzően 1-1 feladat van mindegyikban, ahol nem akar összehönni a 3 csillag. World’s Fastest Rentals-nál a Pagani Zonda nem akar sikerülni, a British Racing Greenben meg a Lotus Exige-vel szívok. A filmforgatásos sztori kész, Laracert meg még nem néztem meg újra, anno átrohantam rajta, van 25 csillagom, majd azt még újrajátszom. Aztán ha ezek megvannak, akkor már tényleg csak a deiftes feladatok hiányoznak a játékból, meg egy-két utolsó single acsi, valamint minden, ami multiplayer.

    Az XBox app szerint 143 órám van a játékban, az elmúlt 10 évben a wow-ot leszámítva semmivel nem játszottam még csak nagyságrendileg sem ennyit. És ha ‘kész’, még mindig ott a Horizon 2, illetve a 3, amiket eddig valahogy mindig sikerült elhanyagolni (játszogattam velük, de sehol nem tartottam, most kezdtem bele igazán mind a kettőbe). Motorsportok közül a Forza Hub szerint a 4-gyel állok a legjobban, ott 1134/2000 pontom van, Motorsport 5-ben 1073/3000, a többi meg elhanyagolható.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák