Keresés

Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    válasz C^^ #877 üzenetére

    Szerintem Kimi jobb hátsó kerekével találkozott annak a versenyzőnek a bal
    elsője, melynek törött felnis kerékcseréjét láthattuk. A neve nem jut eszembe.

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

  • prmcsk

    addikt

    Én sem szeretem a rönót, meg alfonzót, de már most kijelentem:

    Ha nem történik valami csoda a többi csapatnál, a rönó és alfi világbajnok lesz.
    Tudom, hogy március van az ilyen kijelentésekhez, de túl stabilak és túl jó sofőrjeik vannak.

    Tavaj is ugyanezt írtam, csak kb. szeptember környékén....... :DDD

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

  • prmcsk

    addikt

    válasz aesir #999 üzenetére

    '' A tavalyi év után, mikoris kimondottan a Ferrari ellen hoztak szabályt, nevetséges a csapatot a FIA kedvencének nevezni ''.

    Háát ? Ez relatív....Úgy is mondhatnám: A FIA már nem tudta tovább leplezni
    '' pártatlanságát ''a ferkával kapcsolatban, ezért egy látszólag, a ferka elleninek
    tűnő szabályt hoztak, ha hoztak......

    Sokaknak nem fog tetszeni, de kimondom: Sumi és a ferka minimum három
    VB címet talált a szabályok szabad értelmezése és a FIA általi értelmeztetése miatt.

    Hányszor is volt minimális pontkülönbséggel bajnok. Csak azt vegyük figyelembe,
    hogy egy első, második hely között négy pont '' található '' Másról most ne is essen
    szó.

    Még mielőtt bármit gondoltok: Nálam még mindig Mansell a nyerő...

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

  • prmcsk

    addikt

    válasz aesir #1052 üzenetére

    Nem vitának szántam, én így gondolom.

    A ferka 20 évig olyan harmat gyenge volt, hogy még pótvitorlával sem lehetett volna
    bajnok, ezért még csak gondolni sem mertek egy esetleges hátszélre. Amint
    azonban nyerésközeli helyzetbe fejlesztették magukat és csak '' grammnyi ''
    segítség kellett, szerintem megtették. Ez szubjektív véleményem.
    Remélem lehet.....

    Számomra azóta nem létezik ferka és FIA, mióta sumi a célegyenesben megelőzte
    és következmények nélkül, megelőzhette, barikát. A másik eset a rajt-cél-vonal
    átfestése volt, ami miatt úgy nyert sumi, hogy a büntetését nem töltötte le.
    Tudtommal azóta visszakerült a vonal eredeti helyére, de ezt neked jobban kell tudnod.

    No offense...

    Szerk: Be is fejezem itt, mert ha valahol nem írhatom le a véleményem, akkor minek ?

    Jól mondja '' Flasget '' ! Shumanoidokkal nem érdemes vitázni, mert azok nem
    elfogultak, hanem elvakultak. Azért van különbség...

    Sziasztok.



    [Szerkesztve]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

  • prmcsk

    addikt

    Fiúk !

    Délután, mikor kezdődik a futam ismétése ?

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Aktív témák