Új hozzászólás Aktív témák

  • feripapa

    csendes tag

    válasz zolikaDB #434 üzenetére

    No azért BloodPandus nem kell ilyen stílussal írnod, nem ismersz! nem kis csicska elkényeztetett gyerek vagyok, aki fél a munkától, hanem ha nem is idősebb mint te, (ti) de mindjárt 40 leszek... 23 éve dolgozom tisztességesen! És 2 szakmám van, + egy angol tudásom.
    Én nem írtam ilyen hangnemben senkinek!
    Milyen hangnem ez? :F :Y

    ŐŐŐ vissza olvastam azt amit írtál válaszul, és akkor asszem félre értettem válaszaidat...

    Én csak azt írtam, hogy nem szeretnék 5 évet lehúzni a szakközépben... (2. pont)
    Gondolom ha kioktatnak a CNC szakmára, akkor mondhatjuk hogy az lesz a szakmám...
    És ahogyan kivettem abból amit írtál, gyakorlat nélkül csak papír a szakmáról, és nem több, gyakorlat szempontjából egyenlő a nullával? ez egy kicsit durva. Gyakorlatban kell rendesen megtanulni a szakmát... (de hiszen mindenki így kezdte annó. Nem? és ezzel nekem nincsen semmi gondom)

    Nekem nem gond a tanulás, nem vagyok sült bunkó... Amit írtál, hogy a gyerek megkérdezte hogy kell e ide matek, az egy igazi kivételes tehetséges marha volt :D És valószínűleg vagy olyan hülye volt mint egy sült bunkó, vagy csak vásárolta a szakmát (max pár hónapos tanfolyam) Én azért nem így szeretnék szakmát kapni. Most is éppen tanulok már két éve, és nem akarok hamar, úgymond vásárolni egy CNC-s szakmát. (Mindent ki akarok tanulni a gép iparról ami hasznos a céljaimnak + CNC) Normálisan szeretném megkapni a szakmát, mégpedig tanulással! Mivel van érettségim, és ebből kiindulva TALÁN van némi előnyöm...
    Csak ezt szerettem volna megtudni...
    Lelkiismeretesen tanulva megkapni a szakmát... De ha lehet nem 250 éven át sulizni, reméltem hogy azért nem ilyenek a feltételek, és ezt itt biztosan megtudják mondani.
    Itt pest megyében a cégnél ahol dolgozom, rengeteg gép van (ez egy ilyen cég) és jól jön majd ha erre gyúrok továbbra is. (agyban egyenlőre)
    Remélem tisztán lejött hogy milyen hozzáállással/gondolkodással kérdeztem itt.
    Csak ebből a szempontból gondolkodva szerettem volna információkat kapni, és rengeteg bocsánat, ha valakit megsértettem.
    Egyébként nekem is a 3. pontban leírt lehetőség a rokonszenvesebb. :K

    Sajna még nem nagyon tudtam megnézegetni visszaolvasni a leírtakat, de belenézegetek majd...

    Elnézést ha úgy írtam kérdésemet, amelyből az jött le, hogy szinte vásárolnám a szakmát a legszívesebben... Én pont nem olyan vagyok. :(
    Szerintem is --> (no sorozat)

    [ Szerkesztve ]

    --

Új hozzászólás Aktív témák