Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LuSa

    csendes tag

    válasz Tsebacsi #8650 üzenetére

    Szia,

    A jót és finomat magad tudod elkészíteni, de pl a teletálnál is van ilyen, Fitt Full day menü, 4 vagy 5 étkezésből áll egy nap.
    Vgy az update menüből a man U17 vagy 19.
    Ha e mellé még beiktatsz heti 2 súlyzós edzést, akkor simán menni fog a fogyás véleményem szerint, akár izomvesztés nélkül. A lényeg, hogy ezeken az étkezéseken kívül ne fogyassz extra kalóriákat.

  • LuSa

    csendes tag

    válasz Tsebacsi #8653 üzenetére

    Ahogy néztem, ezek az étkezések kalória mennyiségben már eléggé feszítettek, így elvileg semmi más nem fér már bele, ha fogyni szeretnél reltaíve kevés mozgással. Korpovit keksz, és puffasztott rizs pláne nem, mindkettőben van bőven kalória. Súlyzós edzésnél nem kell nagy dologra gondolni, kis súlyokkal teljes testes edzést kell végezni, és ha akarod később fokozhatod a terhelést. Sok sikert és kiartást, szükséged lesz rá :)

  • boost

    addikt

    válasz Tsebacsi #8656 üzenetére

    130 kilónál, bár nem tudom hány centi vagy, de én hanyagolnák minden edzést. Egyrészt a hirtelen energiafelhasználás még éhesebbé tesz, másrészt a testnek se jó, ha pl nekiállsz 130 kilósan kocogni. Meg azt is fogod hinni, hogy ehetsz még, hiszed leedzed. Nem ilyen egyszerű a matek. Ha teheted reggel 30 perc séta, este 30 perc séta, közben meg ötször egyél keveset. Én pl egy kiflit eszem, három szeletre vágom, majd azokat megfelezem középen, és így kapok egy tányérnyi kiflit, amit 8-10 percig eszem a fenti sonkával.
    Van, hogy az utolsó két 1/6-ra már nincs is kedvem, megvan az ettem érzés, megvolt az ízélmény, és a többiek közben végeztek. Szerintem ezek fontosak, fontosabbak, mint, hogy mit rendelj. Ha bármit eszel, vegyél hozzá salit, sokat, és azzal túrbózd fel, a bármit pedig mennyiségben csökkentsd. Pl ha ebédes bisztróba megyek, mindig kérek dobozt, és beöntöm a felét, estére jó lesz. A reggeli meg esti gyorsabb séta nem csak a zsírt égeti, de a vacsoraidőt is kitölti. Szerintem nagyon sok múlik azon, hogy mennyi időd van kajálni, milyen ízekre vágysz, és nem azon, hogy ténylegesen mennyi kajára van szükséged. Hiszen nem lennél különben 130kg. Ezeket a szitukat próbáld meghackelni. Hogy pont ne érj rá kajálni, mert sétálsz, ne legyen kedved este 10kor enni, mert pl filmet nézel vagy jobb dolgod van. Ezek sokat segítenek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák