Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz Louro #6631 üzenetére

    "Szóval 175-höz a 70 szerintem kevéske. Bár alkatfüggő is. Én rengeteget sportoltam ifjonc, tanonc koromban. Ha 70-re lemennék nagyon vékony lennék, de nálam 85-90 lenne a reális és az alkatilag elfogadott."

    Az tény, hogy alkatfüggő. Megnéztem a magasságoddal több ilyen "mennyi az ideális súlyom kalkulátort" és 70 és 73 közötti értékek jönnek ki, szóval a fater mérése nem pontatlan, de tényleg kicsit alámér. Tegyük fel, hogy te széles alkatú vagy, legyen 75-77.

    Pont ma jött az értesítés a MyFitnessPal-tól, hogy már két hete rögzítek. Holnap megint mérekezek. Ha ez így tényleg működik, akkor végre találtam egy talán nem egyszeri lefogyásra alkalmas módszert, ahol tényleg rám van bízva, hogy mit eszek, lényeg, hogy rögzítsem, és a napi limitet ne lépjem át. Nagyon kényelmes. Nincs kedve valakinek csatlakozni? Talán úgy könnyebben menne, ha nem egyedül toljuk, és látjuk a másik haladását.

    Tényleg, találtam tegnap egy jó ronda képet a zsír és izom összehasonlítására. Mindkettő modell ugyanolyan súlyú:

Új hozzászólás Aktív témák