Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Bodor #27020 üzenetére

    Igen, nagyon tullihegik az emberek az elhasznalodast. Van par gepem SSD-vel es egyszeruen nehez osszhozni tobb TB irast evenkent. Meg ha 10TB is lenne es az SSD-k tenyleg csak azt a 70-80TB-t birnak osszesen akkor is joval a kenyelmes hasznalati eletunk folott halnanak el. Mit csinalok 5 ev mulva egy 128 vagy 256GB SSD-vel? Itt van egy csomo HDD-m is amik par evesek es egyszeruen nem jok meg kulso USB-s feladatokra se ugy igazan (azert hasznalom oket erre, igaz 4 HDD-re van egy haz es ha kell cserelem) mert kenyelmetlen es vannak jobb/gyorsabb megoldasok. 64GB USB3.0 stick-eket vettem 15-20EUR-ert, van abbol is itt par meg a 32GB-bol, ha valamire nagyon kell kulso tarolo atvinni valamit vagy telepiteni akkor ott vannak azok. Meg mindig gyorsabb mint a regi 120GB 2.5" HDD-k. Van egy rakat 500GB 3.5" HDD-m is amit anno arra vettem olcson hogy jo lesz valami NAS projekthez, talan ha 3-at felhasznaltam beloluk, a tobbi itt ucsorok a fiokban. Igaz tulelem, 10 darabot vettem akkor 80EUR-ert.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák