Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz vzsryl #9373 üzenetére

    Esküszöm neked, még soha nem fordult meg a fejemben filmnézés közben, hogy ezt bárki más éppen hogyan nézi, nem is értem, miért zavar az bárkit is, hogy valahol a világ túlsó végén elcsöppen akárki Edward láttán. :)

    Ezek az érvek még mindig teljesen jók, amennyiben a saját, szubjektív véleményedet szándékozol alátámasztani, azonban teljesen lényegtelenek ha objektív igazságot akarsz belőlük faragni. Tényleg nem tudom már másképp megfogalmazni.

    Úgy van tálalva a dolog a pénz kedvéért, hogy igenis zavaró.

    Ez meg olyan álságos dolog. Neked nem tetszik a látvány, akkor az már rögtön pénzéhes húzás? Elárulom neked, hogy a filmek 99%-át úgy rakják össze, hogy tessen a nézőknek a látvány is. Vagy szerinted az véletlen, hogy ő játssza Black Widow-t és nem ő? Vagy az Inceptionben például miért volt lényeges, hogy az egyik legdögösebb európai színésznő játssza a feleség szerepét? Az ő színészi képességei messze meghaladják a szerep által kívántakat, egy névtelen, középszerű színésznő is bőven eljátszhatta volna. De Cotillard egyrészt csinoska, másrészt Oscar díjas, nagy név, eladható vele (is) a film.

    A legnagyobb produkciók miért kizárólag nagy neveket szerződtetnek a főszerepekre? Mert azzal lehet még többet keresni, ugyanis a nevek csalogatják be az embereket a moziba, ennyire egyszerű. Vagy például miért kihagyhatatlan eleme minden vígjátéknak pár percnyi lelkizés a történet tetőpontján? Ez kell a népnek, ezzel lehet eladni a filmet, erre van igény. Egy szó mint száz, nem kéne eljátszani, hogy a Twilight találta fel a pénzéhséget. :)

    Túlságosan piedesztálra helyezed, és olyan komoly dolgokat mutatsz meg a filmben, ami nem is jelenik meg benne tényszerűen a túlzott ömlengések és tini csábító gesztusok miatt.

    Emeli a fene, a kimásolt rész válasz volt mondomén néhány felvetésére, de még a környezetéből kiragadva sincs szó ilyesmiről, egyszerűen arról még senki sem kérdezett meg, hogy nekem mi nem tetszik a filmben. :D

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák