Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz gyuromoj #64033 üzenetére

    A Helen Mirren-es cucc az nem április 1-jei tréfa akart lenni? :DDD Ha komoly, akkor jöhet, bírom őt nagyon.

    "Én majd újranézéskor fogom szétbőgni magam, mivel most erős voltam."

    Én vigyorogtam mint tejbetök, valamint egy kis tapsot is kapott tőlem a lezárás, azonban a hátsó sorban néhányan elkezdtek tapsolni, de nem őrült módjára, hanem csendben, de néhány idióta plazaszökevény nőszemély elkezdett röhögni rajtuk, hogy de hülyék... :W

    BTW bár nem figyeltem kifejezetten, de nem igazán láttam, hogy hol helyettesítették Paul karakterét kaszkadőrökkel, vagy CGI-al, vagy a testvérével.

    Még egy dolog: a végén a visszaemlékezés előtt volt egy jelenet a tengerparton.

    Roman pofázott a szokásához híven, amikor Tej leállítja, hogy fogja be, és nézze a tengerparton játszó családot. Én már akkor ott meghatódtam. :( Aztán mikor Dom mondja, hogy nem búcsúzik, tudtam hogy az Walkernek szólt. Illetve egy érdekesség, bár ezt lehet csak behaluztam a könnyektől. :O A végén a Suprás jelenetnél mintha kicsit ilyen fényárban úszott volna Brian, és szerintem a fehér kocsiszín sem volt véletlen...

    Na de a lényeg, nem egy Oscar-díjas film, szerintem sokan fikázzák majd, de nekem nagyon tetszett, talán a széria egyik legjobb része. :C

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák