Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    válasz MageRG #135608 üzenetére

    Én azt bírtam, mikor Pitt megetette a kutyáját :D A kutya a néző, Pitt a filmproducer, a kaja a film. Kiönti neki a fos kaját, kutyának nem tetszik, Pitt beszól hogy kuss vagy ennyit se kapsz. Aztán nyakon önti csilivili öntettel ami eltakarja hogy szar, a kutya meg egyből rágerjed. A mai mainstream filmkészítés 👌

  • mephi666

    nagyúr

    válasz MageRG #135608 üzenetére

    nem olvastam utána a filmnek és nem is próbáltam ennyire keresni a mögöttes mondanivalót: így már más az összkép :K voltak jó motívumok, amik tetszettek és idővel valószínű újra fogom nézni

    ma sikerült belenyúlnom mélyebben a hígba:

    braven (szívbaj nélkül spoilerezek ebben, mert ezzel sem tudok többet rontani a filmen)

    uhh... első 20perc még nem tűnt rossznak, nagyon szép környéken játszódott a film :K ...majd jöttek a béna hibák sorban: amikor megborult a kamion, sötét volt... elszaladtak momoa viskójáig (pár mérföldre), ott félhomály volt, mintha kelni akart volna fel a nap... majd vissza (pár mérföld gyalog, hóban) és megint korom sötét :O a végén meg a balf*szkodás... komolyan a felesége profibb gyilkológép volt... tiszta szappanopera lett az egész a végére: nagyon nem ajánlom (átlag scott adkins agymenés is színvonalasabb ennél)

    eliminators

    na, ez szerintem a legsz*rabb scott adkins top3-ban simán ott lehet :K többet nem is érdemes róla beszélni

    jojo rabbit

    ez viszont nagyon kellett ma a végére: valahogy az alapkoncepció miatt mindig csak halogattam ezt a filmet, de ma megnéztem és óriásit csalódtam kellemesen :K taika waititi tud valamit és ennyi... mindenképp újranézős darab

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák