Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz mephi666 #135469 üzenetére

    :DDD Ez jó. Valahogy így kéne széttrollkodni (analóg hack) az ilyen marha felvetéseket, hogy elmenjen a kedvük a túlzásoktól ;]

    "Szerintem."

  • Yodamest

    addikt

    válasz mephi666 #135469 üzenetére

    Egy jóféle Rabszolgasorsot kéne most leadniuk. Gondoljatok bele milyen durva, hogy anno az egy tök legit sorozat volt a tv-ben, főműsoridőben!

    Egyébként ez a fenenagy PC hullám korunk betegsége, de mint az emo is a kétezres évek elején, ez is le fog csengeni idővel és csak egy újabb korszakként fogunk rá emlékezni. Én még egy 3-4 évet adok neki, aztán rá fog unni mindenki és lesz valami új mánia.

    Hiszen ezt a feszített állapotot nem lehet sokáig fenntartani, ez egyfajta mesterségesen generált feszültség, csak nem tudom, hogy kinek állhat ez érdekében.

    Példa a mostani állapotra:
    Egy tök egyszerű példát mondok: van egy cigány osztálytársad, aki egyébként tök leszarná, hogy cigány, tök jól elvan mindenkivel, de te minden nap reggel a suliban elmondod neki, hogy figyelj Grófó tudod, nekem semmi bajom azzal, hogy cigány vagy sőt én kimondottan bírlak emiatt, nekem is volt egy cigány macskám nagyon szerettem, szóval nincs harag ugye? Ezáltal nem megnyugtatod, hanem pont, hogy felkorbácsolod a lelkét és felhívod rá a figyelmét, hogy ő más és tök nem fogja érdekelni a mondandód tárgyilagos része, az fog benne megmaradni, hogy "magyarázkodsz" és ez negatív. Erre hasonlít nekem ez az egész PC dolog ami már évek óta tart, egy nagy magyarázkodás az egész, pedig egyébként semmi nem történne ha nem figyelne rá senki, nem létezne, csak azért létezik, mert életben van tartva mesterségesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák