Keresés

Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Gorneck #16150 üzenetére

    ez a jó bennünk. az izgalmas. mindegyikőnk másféle ízlésvilággal bír, és bár mind azt gondoljuk magunkról, h a miénk a korrekt és normális, és e szerint is cselekszünk mindig, a másikat is ez irányba akarjuk néha segíteni, ám mégis pont ilyenkor jön ki, egy filmnél, mégis mennyire eltérőek vagyunk ott mélyen :)
    Én nagyon szeretem Raimit, jó 15 éve h ugymond megismertem, vártam már az új dobására. imdb szerint a Sötétség serege szintén horror és komédia, én azonban nem vagyok tisztába ettől függetlenül azzal, h ő azt is ténylegesen egy könnyed horror-nak szánta-e, vagy sem. Mint ahogy a Drag me-nél sem.

    Ott volt a multkor pl a Friday. Mennyi ember beszél/ír róla imádattal, imdbn is masszív. Én megnéztem most, direkt péntek este, direkt a legklasszikusabb filmnézős időmben, és egy kalap szarnak tituáltam. Talán azért, mert folyton a ne légy barom1-re assziciáltam, de ez nem volt olyan vicces mégsem, talán ez a film tényleg lofaszról sem szól.
    Azonban, mindettől függetlenül, mai napig lebeg bennem egy fura érzés ezzel a filmmel kapcsolatban, h annyira mégsem volt talán rossz, mégis volt egy filingje neki
    És a probléma az, ami ilyen film, ami fel-felböffen még hetek mulva is bennem, az.. az sajnos a nem rossz film kategória. és ez nálam, óraműpontossággal müködik is lásd pl transformers2, olyan szinten eszembe nem jutott, a mozi után, azóta sem, h vmi hihetetlen, Megan ide v oda. fel se merult, h leszedjem bárhogy is ujra és berakjam a gyüjteménybe - az 1-gyel ellentétben.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák