Keresés

Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz littlelion21 #11916 üzenetére

    áruld már el mi lett volna egy újabb rész mögöttes tartalma?
    a mátrix 2-3-at sem azért szeretjük mert újra feltalálta az első rész tartalmát..
    lépjünk:)

    "Nem attól lesz az,h gépek írtják egymást vagy az embereket"
    pedig pont erről szól az egész

    szóval a legkevésbé se rontották el, ezt max te gondolod így, mert még mindig valahol 1997-ben jársz, most pedig már 2009-et írunk, a filmben pedig 2018-at:K

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • mephi666

    nagyúr

    válasz littlelion21 #11916 üzenetére

    hát ma-holnap szerintem én is megnézem a filmet, mert érdekel... rákészültem azzal h kb 2hete újra néztem a trilógiát (vagyis akkor még trilógia volt) és jobban tetszett a 3. rész, mint régen... szerencsére a 4. részhez endrúdzsívajnának nincs köze... (nem bírom azt a "homárfejű", nagyképű tagot több okból sem) ahogy a héten láttam több soron is a tévés bemutatót, azt szűrtem le, hogy akció-robbantás-lődözés meg minden lesz... (talán túlságosan is erre fog terelődni a hangsúly) a playboyban elég jóra értékelték, de ez is csak egy dolog... nem szoktam rá adni... imdb-n viszont minél többen értékelik, annál jobban csúszik lefelé... :S félek tőle, de azért megnézem...
    az első részekre meg: a csavarok tényleg rohadt nagy paradoxonok mindenhol...
    pl reese connor apja... és connor küldte vissza a múltba, hogy vigyázzon az anyjára, mert ha meghal az anyja->bukik minden... de mivel visszaküldi, "nyomot hagynak a múltban" (pl az első terminator darabjai), ami miatt csomó esemény be is következik... elég nehezen követhető itt-ott és még nehezebben felfogható... cameron jól ellőtte ezeket a "poénokat"... nyakam rá, hogy hetekig logikázott rajta, hogy hogy lehet legjobban felépíteni erre a történetet és nagyon jó lett... még mondjuk a fotón is lehet logikázni: sarah csinálta magáról, aztán a fiához került, aki reese-nek adta és ennek a hatására szeretett bele a jövőben sarah-ba, aki már rég halott volt... aztán a múltban jött össze sarah-val... ez is egy olyan hurok, mint mondjuk ami a 12 majomban van :)
    na, azt akartam kihozni, hogy az első 2rész mestermű, nagyon jól felépített sztorival... a 3. rész is még elment... lett még durvább terminátor... vagyis t-x... újabb feladatok, stb... de attól félek, hogy 4. részben nem 50% akció-50% történet lesz az arány, hanem felborul és 90% akció-10% történet lesz... majd még tovább folytatják és a készítők már azt sem tudják, hogy kit miért küldenek a múltba/jövőbe, de küldik... aztán jönnek a terminátorok, majd menekülnek az emberek... közben lőnek-robbantanak-meghalnak-stb :S

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák