Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    John Carter

    7/10

    Kicsit a Cowboys & Aliens-re és az Avatar-ra emlékeztet (főleg Pokahontasz és a fehérember barátja miatt), csak előbbitől kicsit jobb a történet (de azért elég szivacsos). A látvány viszont csodás volt (főleg a végén Helium), a kép és hangminőség dicséretes.

    Sőt, mint ha a Thor-ból, a Clash of the Titans-ből és a Prince of Persia-ból is koppintott volna ezt azt. ;]
    Lehet hogy lassan sok lesz már ebből és úgy sem tudnak egyedinek tűnni, ha egyébként tényleg azok. :))

    Mission: Impossible - Ghost Protocol

    6/10

    Két darabban néztem végig, mert annyira lekötött, hogy inkább megnéztem van-e emailem, és találtam közben egy MSN ablakot amire visszaköszönhettem.

    Nem tudom miért, de teljes meggyőződésem volt, hogy a színészek is legalább hatszor vették fel a kémzsargonos jeleneteket és a végül megtartott felvételnél is nehezükre esett, hogy ne röhögjék rajta el magukat. Én legalább is végig mosolyogtam.

    Akció megvolt, látványos is volt. De attól még komolytalanra sikerült az egész és annyira viszont vicces sem lett, hogy ennyire időre folyamatosan lekössön.

    A kép és hangminőség itt is pompás volt.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Aktív témák