Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz brownus #11612 üzenetére

    én a gettómilliomost néztem meg pár hónapja... kicsit spoilergyanús írás következik:
    nem bántam meg, de nem is nézem meg többször... az egész film arra lett felépítve, hogy a kissrác amit a "kemény élettől tanult", azokat a kérdéseket kapta végig... és így a játékon keresztül mutatták be az életét és sorsát... végére tipikus happyend meg minden... mellesleg volt benne jópár irreális dolog az egész sztorin kívül is: pl amikor a műsorvezető megbeszélte a kérdést a gyerekkel egy brunyálás közben :S (vágó is nyilatkozta a film kapcsán h ilyen nincs a valóságban... és nem is találkozhat a játékossal a "színpadot" leszámítva...) na, meg az utolsó kérdés: talán a 3 testőr? ez volt a legalapabb és pont ezt nem tudta és megállt :S
    nem volt rossz film, megértem, hogy a kritikusoknak tetszett és besöpörte a díjakat... de nekem nem lett olyan "kedvencem", mint pl a "millió dolláros bébi"... azt sokkal többre tartom...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák