Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz Gabeszfoci89 #7173 üzenetére

    Depay nalam extra.Igaz en 3. Cmnek hasznalom 4321ben, de ott tetszik.

    Multkor leszedtem a 19t es erdekes modon 5 ev utan is megmaradtak a beallitasaim :C Ebben a szarban meg 3 napon belul harmadjara kellett beallitanom a kontroller meg kamerat mert visszaall alapra. Fejlodunk!

    Sose voltam profi, meg nem is leszek, de felelmetes hogy mennyire nem tudok most vedekezni. Van 3 viszonylag vedom: Ramos,Fs Araujo,Fantasy Skriniar de mindegyiken atrohan mindenki. Az elobb Prime Drogba meg Vela rugott 5 golt. Oke rugtam 9t, de nem jo az ellenfel megis ennyit kapok. Drogbat egy Araujo keptelen lefutni. Fut utana de maximum agyonrugni tudnam egy piros lapert odaig meg nem er el, hogy szerelhessem. A passzokat szinten nem fogjak. Ramosban maximum a sajat passzom akad el az ellenfele nem, mert nem erzekeli a labdat.
    Nekem meg Jairzinho vagy Owairan senkit nem bir megfutni. Idegorlo az egesz.
    Komolyan nem tudom mar kit rakjak a kapuba. Az osszes letezo kapust kiprobaltam, de hiaba. 1,4 exgre kapok 5 golt minden meccsen. Az utobbi 20 meccsemen minden ellenfel dupla annyi golt lott mint az exgje. Egyszeruen nem is azt az oldalt vedik ahova a loves megy. Tavoli loveseknek halal vakon vannak. Mit csinaljak? Nem engedem oket loni tul sokat de az legalabb gol :DDD

    Nem tudom ki hogy van vele de ha van egy TOTY Modricom akkor elvarnam, hogy jo legyen abban amiben elvileg a jatek legjobb lapja: a passzolasban.Botrany, hogy az osszes tamadasom rajta akad el meg a passzain. Ugy sem tudja bejuttatni 16n belulre a labdat, hogy nincs a 2 emberem kozott vedo. 5 meteres ablakokba nem tud beloni egy labdat az indulo embernek mert nem gurul el addig. Akkor van ertelme TOTY lapokert izzadni ha ezt tudjak? A lovesei jok, de azok is erotlenek sokszor. Labdat kihozni megint nem lehet vele mert az elso emberben elakad a passza. Jo lap meg minden, de semmi kulonbseg nincs ekozott meg a rozsaszin lapja kozott. Csak az hogy 8× dragabb ;]

    Arrol nem beszelve, hogy itt vannak a batar vedoim aztan folyamat esnek kelnek egy Cruyff,Eusebio vagy Mbappe mellett. 0 mindegyik fizikalisan. Se fellokni nem tudjak a tamadot testel, de legalabb oket mindenki felloki. Ezt igy nem lehet...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák