Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    válasz Nandinagy #7041 üzenetére

    A player lock az a két kar lenyomva ugye? Én amúgy nem arra gondoltam, azt max szélról használom amikor kifutna a benti csatár a világból. Én a beindítás utáni irány nyomásra gondoltam. Azzal kicsit lehet ellensúlyozni a kretén AI-t :D Persze nem mondom, hogy ez világmegváltó 20 wint érő lehetőség, de ez legalább hasonlíthat valami foci szerűre. így néha van olyan mozzanat, amit élvezek ebben a játékban. A passz meg istentelenül buta. A pressnél, meg abszolút a gépen múlik a dolog. Mivel néha 1 másdodperc is eltelik mire csinál valamit a lenyomott gomra. (ezért nevetek magamban, amikor valaki azt mondja, hogy elastico labdaátvétel. Na persze, van akinek lehet... :D ) Engem még ami zavar, hogy a labdavesztés után amikor én támadok vissza (nem használok presst), akkor hiába béna az ellenfél és oda passzol, ahol fogom a passzsávot, a labda akkor is elmegy vagy kikerül. A régebbi fifákba simán lehetett labdát szerezni, most meg press nélkül gyakorlatilag ha vak az ellenfél akkor is kijön. Az én általam irányított játékos nem tudja megszerezni a labdát.

Új hozzászólás Aktív témák