Új hozzászólás Aktív témák

  • bubuska10

    senior tag

    válasz zzolli11 #245 üzenetére

    Már most ilyenek vannak, oszt még meg se jelent. :DDD Különben várható volt.

    Engem nemcsak a nyilvánvalóan ide vagy oda elcsalt, scriptelt, bugos, mocsár, szar játékmenet, hanem az ilyesfajta hibák is rettenetesen ki tudnak idegelni - de csak azért, mert sok van belőlük. Pár hete akartam játszani 22-vel, belépek. Nem lehetett belemenni az Objectivesbe, please try again later. Kilépek, vissza. Akkor már jó. Kirakom a 85x10-et. Szépen kimatekoztam hogy férjen bele 3 bronz lap. Start nyomása után nem vette be, ugyanis "probléma adódott a szerverrel". Újra ki-be. Akkor már jó. Letolok egy meccset egy tök béna ellen Rivalsba, 7-6-ra nyer a 92.be, úgy hogy félidőbe 4-0 volt ide vmi 8.6-os - 0.7-es xG-vel. Mielőtt a következő meccset tolnám immár idegállapotba, a Rivals menüje szerencsére meghülyül, össze-vissza pörög az x2-es mutató, ami egy kék vagy fehér csíkkal kitakar minden lényeges információt. És ez az a pont, amikor tényleg úgy döntök, hogy nekem ennyi kínszenvedés elég volt mára, 1 meccs után kilépek. :D

    Talán tényleg nem fog hiányozni ez a mazochizmus. :DDD :D

Új hozzászólás Aktív témák