Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz eM'82 #526 üzenetére

    Eddig ez volt a legjobb megfogalmazás. Olvastam itt korábban, hogy PES-hez hasonlították, de igazából ahhoz felesleges, ez a játék 1 az 1-ben a tavalyi Fifa, csak hangyányival lassabb (szerintem), de ettől még nem "pesesebb".

    A labda fizikája továbbra sem nyűgöz le, a játékosok mozgása nevetséges (ez a hypermotion?! Nem veszek észre belőle semmit!)

    Számomra a PES21 továbbra is egy élvezhetőbb játék, de ne egyetek meg, a két játéknak tök más a célközönsége, én azt is látom sokan mit szeretnek a Fifába. Csak az egyéni, saját gondolatomat/véleményemet fogalmazom meg.

    Az egyetlen pont, ahol fejlődést látok, az a kapusok. Eddig elég jól védenek, de 1-2 furcsaság (pl fölé paskolja a simán fogható hulló labdákat), de nagy átlagban többet, és nagyobbakat védenek.

    Talán idén dominálhat a passz játék, de kreatív, változatos megoldásokkal továbbra sem lehet számolni, mert túl sok az auto-blokk, és a játék fizikai hiányosságokkal szenved. Gondolok itt arra, hogy egyetlen típusú passz létezik. Se külső, se egy jól megtekert passz ami kikerüli az ellenfél játékosát, vagy egy gyönyörű bokapassz semmi... Csak közvetlen, direct passzok. Nekem ezek elveszik egy focis játék élét, mert butának érzrm az egészet.

    Nektek további jó játékot, én 3 óra Trial után töröltem is, sajnos az idei rész sem köt már le... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák