Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz bodnar123 #3852 üzenetére

    A jótékonykodás részét nem értem. Az nem pénz függő maximum a mértéke. Nagyon sok streamer szokott charity streamet csinálni vagy micsodát ahol megint több ezer dollárt gyűjtenek össze valami jó ügy érdekében. Az meg, hogy ki mire költi a megkeresett pénzét azt nem az én dolgom eldönteni. Persze sírhatunk itt, hogy valaki belevág fél milliót Magyarországon de léteznek olyanok akiknek ez nem tétel és megteheti.
    A streamerek nem koldulnak hanem dolgoznak azért a pénzért. Persze sokan lefitymálják a kreatív munkát de azt meg elfelejtik, hogy amíg egy streamer mondjuk megtud élni abból hogy streamer neki évekig úgy kell csinálnia ezt hogy jó esetben nullára jön ki, mert nem lesz azonnal sikeres valaki így sokan mellette dolgoznak,tanulnak stb.. Sok olyan streamer van aki nem top200as játékos még is nézik mert szórakoztató,folyamat tartalmat gyárt meg hasonlók. Munka,család mellett elég nehéz lehet ezért tisztelem is ezeket az embereket.
    Nekem pl. tuti nem lenne energiám jópofizni emellett a szar játék mellett az emberekkel minden egyes nap. :D

Új hozzászólás Aktív témák