Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    válasz Woodslave #21090 üzenetére

    Épp ez az. Mindenkinek hasonló csapata van, vagy jobb... De két hete kb 90%ának jobb volt az enyémnél. Persze, továbbra is mondom, hogy attól valaki nem lesz sokkal jobb mert jó csapata van, de anélkül nehéz (főleg még távolabbi szerverrel),sőt szinte lehetetlen. És nem a cselekben. Mert azt ha jókor nyomod, akkor valszeg mindegy kivel csinálod csak 90+ pace kell, hanem a passzok és a helyezkedés, a védekezés, a lesvonalon maradás vagy elfutás és hogy hova csorognak mindig a labdák. Én szerintem aki akkora király egész évben, majd a végén gyengébb, pont akkor amikor csapatok szintjén a legkiegyenlítettebb a mezőny...az lehet hogy a jó csapata (sok időt pénzt ölt bele, szerencsés volt) miatt extra év közben. Amúgy pc-n játszom. Egy új acc nem volt (ezek feltételezhetőek a csapatokból), és egy Silver próbálkozó volt. Senki nem adott le meccset. Egy gold játékost nem láttam. Olyanból volt pár aki csak team of season playerrel ment. Őket meg is vertem aránylag simán. Amúgy ha hobbi játékosok nem játszanak már, akkor pont hogy erősebb a mezőny. Kevesebb gyenge playerből könnyebb gyengét adni. Amúgy ha jó csapatod van szinte kötelező a presst valamilyen módon használni. Az már szinte megnyeri a meccset. Gyengébb csapat ellen sorra szereztem a labdákat a 20 méterre a kaputól, de ha neymar pelé ronaldo... Akkor egyet sem. Pedig a vicces, hogy nem ők passzolják a labdát xD

Új hozzászólás Aktív témák