Új hozzászólás Aktív témák

  • bubuska10

    senior tag

    Beléptem körbenézni a játékba, hogy mik jöttek. Találtam egy "FRIENDLY(!!!)" objectet, amivel Kimpembét lehet kivenni. Lövök két öngólt, hogy tiszta legyen ennek a fasszopónak hogy na vajon mik a céljaim. Ebből amúgy 10 gólja ajándék volt, direkt elfele futottam az egy szem CB-vel hogy belője 8-0-nál is, kapussal félreállok büntetőnél 10-nál stb. stb. 12-0-nál is full letámad, nehogy egy kurva-kibaszott objectet meg tudjak csinálni. 83.tól hátul futkos a kapussal, ha közelébe érek elpasszolja.... Mbappét felrúgja, 12 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) -- 0-nál, direkt azért, hogy nehogy EGYETLENEGY valami nekem is meglegyen. Szerinte mi a kurva anyámért próbálom meg a HÁTVÉDDEL, SZÉLEN beadni a francia csatárnak??? Hogy ennyi emberség ne legyen az emberekben... Bocs a nyelvezetért de ez tényleg vérlázító...

    Megint csak elkövettem azt a hibát, hogy jó kedvvel, lazán ültem le játszani (valszeg emiatt se léptem ki), de úgy felkúrt már a legelső meccs, hogy kiléptem, és 10 perccel később is békeszerető emberként úgy érzem hogyha találkoznék ezzel az emberrel aki ellen játszottam, akkor agyonverném....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák