Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz bodnar123 #24973 üzenetére

    De 80as csapattal mentem mivel akkor volt az ikon swap. Te kezdtél ebbe bele, hogy amikor ikon swapoztam akkor még nem ilyen csapatok voltak. De képzeld ilyenek ellen kellett játszani.Nem hiába választotta sok ember a könnyebb utat és derankolt a picsába.
    De valahogy még is megoldottuk itt többen a fórumon. Jöhetsz itt azzal, hogy 80-assal nem lehet megverni nagyobb ratinget de meglehet.

    Neked milyen érved van arra, hogy más divből kapsz ellenfelet? Az, hogy feldobsz egy ilyen semmire nem jó érvet, hogy 3 emberből mi történik a maradék 1-el? Mi az, hogy iskolaidő? szerinted unatkozó 12 évesekből áll a fifa közösség? :D :D Több milliós játékosbázisról beszélünk. Evidens, hogy mindig talán ellenfelet. A játékosbázis legnagyobb része folyamat reggel meg hajnalban játszik, hogy jobb kapcsolata legyen.

    Nem akarok tovább vitatkozni ezen. Legyen igazad. Béke :R :R

  • Madn!ght

    addikt

    válasz bodnar123 #24973 üzenetére

    Jómagam végigtoltam a teljes szezont a megjelenés napjától. A néhány jobb nyitásnak hála szerintem viszonylag átlag feletti csapattal toltam 2000 körüli meccset.

    Div 6 volt a plafon, függetlenül a TOTS, icon swap és mindenféle promóidőszaktól, nameg az aktuális csapatratingemtől.

    2-3 alkalommal becsekkoltam az 5. osztályba, majd onnan törvényszerű 6-8 vereség. Sajnos tapasztalatom szerint nem azért, mert az ellenfél jobban játszott, hanem mert érezhetően lebutította a saját csapatomat. /Szétugró védelem, botladozó hátvédek, öngólok, tizik és piroslap lavina MINDEN meccsen, stb./ Egy helyben tartott a játék, W-L különbség konstans 140-150 körüli volt.

    Én elhittem, hogy div 6 kategóriájú játékos vagyok, se több se kevesebb. Úgy a legjobb mindenkinek hidd el, ha ezen játék esetében nem firtatjuk a miérteket. Nem véletlenül nem publikusak az átalad megkérdőjelezett körülmények. A jobb játékosoknak meg - kis túlzással - teljesen mindegy, hogy milyen csapattal tolják, ők azzal is (sokkal) jobbak lesznek, mint a magunkfélék.

    A topikból korábban divatos kifejezéssel élve, "más kávéház" tipikus esete. A prók úgysem fogják soha azt nehezményezni, ami nekünk okádék, mi pedig nem fogjuk olyan lazán, mint ők. ;) :))

    Számos egyéb körülmény mellett ezért is akit csak tehetek lebeszélek a következő epizód megvásárlásáról. :DDD

    ₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Új hozzászólás Aktív témák