Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Zimmi91 #13177 üzenetére

    ja ebben igazad van. nem azokkal a "játékosokkal" van a probléma. De ha már a való életben nem itt egyből cserélem ha vmi nem műkdödik ;] :D

    toxicjew: passzolok. Nedved jónak tűnik (kicsit erősebb 93-as KDB) vele azért rúgdostam a gólokat, de Butra valamiért nem annyira, lehet hogy pont nem való nekem a fizikuma meg amit tud amiatt (nem tudom kihasználni) Sokszor olyan érzésem volt a med-low wr miatt mint Osimennél, hogy csak ácsorog. Nem tudom a gameplay vagy mit de tegnap végig olyan volt gyakorlatilag minden meccsen (kivéve kb kettőt ahol valszeg a másik srác érezte pont ugyanezt) hogy mint a veszett egér támadnak rám, gyakorlatilag két lépést nem tudtam megint tenni középpályán, a gólok nagy része xar passzokból, gyenge kirúgásokból és dobásokból jött (nem minden nem akarom teljesen erre fogni) . Ilyen környezetben Butraval gyakorlatilag semmit nem tudtam csinálni. Ha elrúgta valahogy akkor valszeg gól lett de ritka vol.

    arpo: lehet, de minden review szerint Cam-ban a prime Nedved a legjobb (mid már volt ezért nem is gondoltam rá) Butranal is csak azt olvastam hogy a mid jobb mint a baby és nem sokkal rosszabb mint a prime.

    De amúgy az a valószínű hogy a játékmenet és a taktikai beállítások meg a stílusom de inkább "tudásnak" mondanám nem biztos hogy kedvez ezeknek a játékosoknak most vagy ezekkel a játékosokkal.

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák