Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz bodnar123 #24970 üzenetére

    2 hónapja letöröltem a játékot és ezért biztos nem fogom felrakni.
    molnargabo wlzett Magyar csapattal. 20-8-ba végzett talán.

    2 hónap alatt miért ne fejlődhetnél div6-ig? Nem értem mi a logika ebben. Nekem a haveri játszásból meg a rengeteg karrier módból volt annyi alap ügyességem, hogy FUT-ban div7 alatt sosem jártam a 2 év alatt bár akkor lehet csak szerencsés a matchmakingem :D :D

    Jössz ezzel a 95-ös csapattal. Szerinted a mostani himihumi lapok annyival jobbak mint amik májusban voltak?
    A birthday lapok bármikor kenterbe verték bármelyik TOTS lapot elég ránézni Maxikára vagy Mbappera például.
    A TOTY lapok januárban már benn voltak amik szintén jobbak vagy hasonlóak mint a mostani lapok. Moments ikonok már februárban is voltak.

    Szerinted milyen lapok ellen játszottam mondjuk én tavasszal div2-3-ba? :)) Megsúgom, hogy TOTY De jong,Kante,Gullit,Eusebio meg a legfullosabb promo lapok. Ezek most is ugyanolyan jók mint akkor voltak.

    Mert egyébként a 19-ben fél perc az olyan gyors keresés? Ha a 20-ban 5 másodpercen belül nem talált ellenfelet már indítottam újra a keresést.
    Azt meg már tegnap leírtam ha olvastad, hogy a 19-ben annyival letolták a pontokat a divek között, hogy volt olyan div3-as aki kapásból div1-es lett a pontjai alapján. Így több mint valószínű, hogy sokkal több ember van adott divben mint mondjuk a 20-ban. Fél perc alatt miért ne találhatna ellenfelet mikor 1 éves a játék? :F :F

    Ezek után inkább engedjük el ezt a vitát. Ha mindenképp megakarsz bizonyosodni arról, hogy honnan kapsz ellenfelet akkor játsz 10 meccset és kérdezd meg az ellenfeleket, hogy ők milyen divben vannak aztán kiderül. :DD

Új hozzászólás Aktív témák