Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    tegnap rivals, full gold pl csapat és tots Mahrez. Már eljutottam oda, hogy nem xarok be amikor ilyet látok, az utóbbi időben nem nagyon voltak ugyan de sok esélyük már nincs. Még örültem is hogy a Werner missióból tudok csinálni, meg a season feladat is meglesz. Az elején azért semmi nem érződött a toty CR7 és mittomén melyik gold LB közti különbség és egyáltalán senki között. Lehet mondjuk én is idegesebben, kapkodósabban játszok ilyenkor mert milyen gáz kikapni. 1-0 után azért Ndombelével talált egy gólt ment is az egész pályás susogás. Őszintén szóval még jogosnak is éreztem :C :D Aztán a 90-ik perben rúgott 6. gól után én is olyan jót susogtam, pedig tényleg nem szoktam de valahogy jól esett.

    Szeptemberben azért lesusogni valakit ugyanabban a divisioban mert olyan csapata van mint (tök mindegy mennyire érezte hogy jobban játszik) nekem már elég szánalmas, amikor mindenkinek és bárkinek simán lehet ilyen csapata, ok R9 ritka azt aláírom, de a totykat simán nyitottuk csomóan, az sbc játékosokat meg bárki meg tudta csinálni a tots időszak alatt.

    Egyébként halad a terápia sikerül aránylag belexarósan játszani ;]

    tudom senkit nem érdekel, október 6-ig elbeszélgetek itt magamban ne aggódjatok :N :D

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák