Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgar2621

    őstag

    Na hosszú hetek után leültem játszani, láttam hogy van ez a Sane küldetés, mondom uccu neki, biztosan a kapcsolat is jobb mert már kevesebben játszanak. Na eddig tartott megint a pozitív hozzáállásom, már az első meccsen érezhető volt, hogy “furcsa” a játék, sok esetben történik olyan amit nem nyomok és sok esetben nem történik meg amit nyomok. 10 meccset toltam, 6w 3d 1L, ebből az első 5 meccsen csak német ellen játszottam, de olyan szörnyű volt a kapcsolat hogy kiléptem és újraindítottam a játékot, agyrém friccek ellen játszani. A következő 5 meccsen nekem ugyanúgy fos volt a kapcsolat, de itt már voltak más nemzetbeli ellenfeleim is, akik láthatóan ugyanúgy küzdöttek az elemekkel mint én (vagy legalábbis hasonlóan), ezzel az én helyzetem is jobb lett, tudom vicces de ez van. Viszont az utóbbi időben játszok a 2K MyTeam részével is, ahol szembetűnő ami a FIFAban nem annyira, miszerint a delay/lag teljesen megöli a meccset, kisebb mértékben csak rontja az élményt, de nagyobb mértékben teljesen játszhatatlanná teszi, viszont ott ha késés van, akkor az látszik, nincsenek ilyen AI által meghozott döntések, míg a FIFAban sokszor abból látszik hogy delay van, hogy furcsa dolgok történnek, nem lövi el időben, az animáció ugrik stb, viszont az EA próbálja úgy megoldani mintha nem lenne probléma a kapcsolattal és folyamatos lenne a játék, de ugye ebből fakadnak az érdekes szituációk, események, amik felcsesznek mindenkit és megutáltatják mindenkinek a játékot. Ez abból is jól látszik, hogy pl. a német ellenfeleim könnyedén csinálnak meg egymás után cseleket, míg az általam csinált cseleket mintha csigákkal vették volna fel és mintha az ellenfelem olvasná előre amit csinálok és ez egyértelműen a késés miatt van (vagy a németek olvassák a gondolataimat, ez még durvább lenne :DDD ). Na szóval újfent levontam a konklúzió: imádom a focit és imádnék jó focis játékkal játszani, de játsszon a Fifa20-al akinek hat anyja van :K

    XO: Gollami26

Új hozzászólás Aktív témák