Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz Edgar2621 #19225 üzenetére

    Nem vagyok informatikus, nem tudom online játéknál hogy működik pontosan, de abban biztos vagyok, hogy offline a laptop számolja mindkét csapatnak a viselkedését. Márpedig ha annak nem okoz nehézséget, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy az EA szerverének gondot okozzon.

    De nem is ez a lényeg, hanem hogy az új lapokhoz ennek mégis mi köze van. Én ezt nem tudom értelmezni:

    "Miért ne függne össze a sok szines lap a gameplayel? Gondolkozzatok már kicsit.
    A játékmenetbe nem csak a lag, meg a szerverszarság, meg a scriptelt védekezés tartozik.

    A statokat, a lapok különbségeit, a traiteket, a taktikádat, ezt mind a játék programja az AI kezeli. Mennél több adattal, változóval kell megküzdenie, annál nehezebb a dolga.
    Szerinted miért van, hogy a 60-as shottal ugyan úgy bebassza néha, vagy mindíg, mint a te prime ikonod?"

    Vagy most arra gondoltok, hogy ha egy játékosnak magasabb statjai vannak, meg több trait-je, akkor az akkora plusz számítási teljesítmény okoz, hogy belassítja a gameplay-t? Mert akkor tényleg non-rare bronz lapokkal kell játszani és f@sza lesz minden.
    Bár továbbra sem értem, hogy akár ilyen szempontból is miért lenne rosszabb egy Phil Foden, mintha mondjuk KDB lenne az ellenfél csapatában.

    Na de mindegy, valamiért biztos nagyon rossz, hogy jöttek ezek a lapok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák