Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz Z'Z" #19210 üzenetére

    Én még soha nem tapasztaltam ilyet, de nehogy már ne bírjanak el a szerverek ennyit játékost...
    Főleg, hogy azért inkább SBC-znek, meg pakkoznak ilyenkor, mintsem játszanak, márpedig ha különböző játékmódok külön szervereken mennek, akkor a pakk nyitogatás nem nagyon zavarhat be.

    (#19211) Edgar2621 és (#19212) Szigma70:

    "Több adat=lassabb feldolgozás= csúszások"

    De az új lapokhoz ennek mi köze van? Meccs közben azt a 22 játékost számolgatja csak a gép, akik a pályán vannak. Egy közepes laptop-on elfut a játék, tehát akkora megterhelő számítások nem nagyon lehetnek.

    Meg azt továbbra sem értem, hogy az új lapoknak ehhez mi közük van ehhez. Szerinted meccs közben azt számítgatja a játék, hogy az adatbázisban szereplő több ezer lapnak milyen statjai vannak? És az a 20 új lap megnehezíti ezt a nem létező szmítási feladatot, hogy amiatt lesz rossz a játék? Komolyan nem értem.

    "És nehogy azt mond, hogy egy 67 nonrare silver playerből kell 87-es herót csinálni, aki jobb statokkal bír mint a felmilliós Pogba, csak azért, mert az EA-nak kell a lóvém."

    De ezzel játékosként mi a bajod? Most akkora baj, hogy adott esetben nem Pogbával fog jönni ellened valaki, hanem Guendouzi-val? Nem kevésbé realisztkus, mint az, hogy visszavonult sztárokat játszatsz mai játékosok mellett
    Legalább színesedik a mezőny, használni fogja valaki ezeket a játékosokat is, nem csak silver upgrade sbc töltelékként ismerjük majd őket.

Új hozzászólás Aktív témák