Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • etaclan1984

    őstag

    válasz Szigma70 #7490 üzenetére

    Én biztos vagyok benne hogy a WL-ben valahogy beskatulyáz egy szintre és csak nagyon nehezen bírsz feljebb lépni, keserves hónapokon keresztül.
    A 17ben (PC) gold3 környékén voltam sokszor, igaz ott januárban kezdtem el a WL-t.
    Tavaly (PC) szinte csak silver1 sikerült, akármit is csináltam akkor is max 2x csúszott be a gold3, pedig bitang csapatom volt.
    Múlt héten volt ps4-en az első WL hétvégém, haverokkal toltuk le, jó pár sör kíséretében. Mindkettő állandó gold1-2 körüli játékos ps4en.
    Lett is 14 win-ünk, sajnos a csapatom még low budgetes francia volt (csak befektetésbe nyomok minden pénzt) ezért szerintem ennyi volt a max amit kihozhattunk belőle.
    Most hétvégén végre sikerült nagyjából pihenten elkezdenem egyedül a WL-t 3 napra arányosan leosztva.
    Soha nem volt még ilyen jó eredményem :D
    18winem lett a végére. Igaz jött pár erősítés a csapatba (NIF Kimpembe helyett BL, és IF Lala helyett a SIF lapja) de szerintem ezek minimális statok. Viszont scream Balotelli eszméletlen volt végig ezzel a boostal.
    30 meccs, 26 gól+15 assziszt.
    Kíváncsi vagyok a héten az EA jutalmazza-e az egyéni rekordom, bár Guru nyitásait látva nem sok esélyt látok :D
    Egy szó mint száz: bebizonyosodott, PC-n erősebb a mezőny !!! :D :D :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák