Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    Ennyire más a WL gameplay, mint a DR?

    Még nem mentem WL-t, meg van a tokenem de a hétvégém másról szól most, így jövőhéten kezdem csak.

    A peccs óta nekem bejön a játék. A csapatom átlagos, semmi extra, kb 130K, de elég jól muzsikál.
    Van mozgás, lehet kombinálni, cselezni, lőni, persze van flipper, meg világtalan gólok, meg idegesítő momentumok, de teljesen játszható a játék. A pace is megvan, de nincs túltolva, lehet szerelni a lassabb védőkkel is, de azért el is lehet futni a gyors támadókkal. Amit nem érzek, hogy a lövő és a passz statok különbségei kijönnének. Ezek a gyengébb statokkal rendelkező játékosoknál kicsit túl vannak tolva, vagy a jókkal rendelkezőknél le van butítva. Szinte ugyan olyan jól lő, fejez be egy 75-ös lövő statos is, mint egy 90-es.

    WL

    Sztem a mostani WL a "nehezebb" mint pld. a jövőheti lesz. Gondoljatok bele

    Aki a normált vette, nem kereskedik, nem játszik "nagyon" jól, és sokat, az kb. most gyüjti be a tokent, így a jövőhétvégén fog WL-ezni. Ott lesz hígabb a mezőny. Most még csak a jobbak nyomják, így jobban egyben vannak a jók. És ez egész évben így lesz. Lüktetni fog az erősség, kb. minden 3. lesz könnyebb , és minden első nehéz. A gyengébb, vagy átlagos játékosoknak kb 2 hét, mire tokenhez jut, így akkor higul a mezőny. Persze ez az idő teltével kiegyenlítődik majd,

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák