Új hozzászólás Aktív témák

  • dejvid8

    őstag

    Hát srácok, eddig nem akartam 'dicsekedni' vele, mert nem hittem el, csak majd akkor ha a saját szememmel látom. Mostmár elhiszem: Nyertem egy TOTS Salaht :DD
    Pénteken, a TOTS előtt, ugye volt a FIFA TOTS reveal twitch-en. a Vége felé kapcsolódtam be, és valószínűleg minden játékosnál lehetett nyerni, Salahnál annyi volt hogy írj egy #Salah kommentet...
    Persze akkor olyan 25.000 néző volt, és mégtöbb komment, mivel nem csak 1x bírtad írni.
    3-at 'húztak' ki, és harmadiknak az én nevemet mondták ki :D Besz*rtam,nem hittem a szememnek, fülemnek, meg még most is alig. Soha nem nyertem még hasonló formában.

    Itt megtekinthető az esemény, 02:30:43-tól mondják a nevem, azóta visszahallgattam párszor hogy tényleg ekkora mákom volt e, és tényleg :D

    Kicsit késett az ajándék kézbesítésével az EA, de annyi baj legyen, ma este megérkezett az egyiptomi.

    Szóval asszem egy időre ellőttem a szerencsémet az EA-nél ismét.
    De azért megcsinálom a garantált TOTS-ot, hátha bedob még egy Agüero, pont ő rá fáj a fogam. :DDD
    De ha Maddison, akkor sincs okom panaszra.

    [ Szerkesztve ]

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Új hozzászólás Aktív témák