Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Geradossz #628 üzenetére

    Jó ez ilyen diplomatikus válasz és örök igazság, hogy minden szubjektív. Ezt mindenre rá lehet húzni, de igenis vannak jobb és rosszabb játékok és itt ne az egyén szubjektivitását nézzük már, mert azt nyilván senki nem fogja vitatni, ha Kossuth Magdolnának a Teve utca 6.-ban a pes jobban tetszik, mert magán joga.

    Én a nagy többség véleményét képviseltem ebben a témában, mert azért ha egy játékra 50 ember mondja hogy rossz és 500 mondja, hogy jó akkor azt azért objektíven is be kell látni, hogy az valószínűleg egy jó játék, az már mellékes, hogy van akinek nem jön be. Szóval a nagy többség véleményét egyszerűen nem veheted 0-nak, mert az egyfajta visszajelzés arról, hogy a játék készítői valamit igenis jól csináltak.

    X-faktor és társai más téma, mert az erősen megrendezett, de ha nem is lenne az, akkor is ha valaki vitathatatlanul jó, akkor azt másik 4 ember is jónak fogja hallani, tök mindegy melyik 4 ember ül a zsűriben. Ezért kell a továbbjutáshoz legalább 3 igen és 1 nem szavazat, mert az mindig benne van a pakliban, hogy valakinek a szubjektív saját véleménye alapján nem tetszik valami, de ha a többség ( a többi 3 tag) igennel szavaz akkor az egy jó produkciónak tekinthető. Ugyan ez van a játékoknál is ha a többségnek valami tetszik akkor az igenis jónak mondható, legalábbis jobbnak mint ami kevesebbeknek tetszik. Szerintem érthető.

Új hozzászólás Aktív témák